Ostatní nábytek

Vyrobíme Vám na přání dřevěné doplňky jak do interiéru, tak i do exteriéru. Vyrábíme bytové doplňky, věšáky a věšákové stěny, předsíňové stěny, police, truhly, komody, koupelnový nábytek i nábytek na WC, zahradní nábytek a doplňky, pergoly, přístřešky, zádveří, altány, dřevěné zahradní stoly i židle a stoličky, posezení k ohništi, masivní dřevěná křesla, zahradní lavice i lavičky do parku, drobné zahradní stavby, dřevěné ploty a zábradlí, ohrady, dřevěná pískoviště, dřevěné truhlíky a květináče, schodnice a nášlapy na schody, madla, šprušle, sloupy a sloupky, stojany na víno, regály do komor i sklepů, krmítka a budky pro ptáky apod.

Výroba dřevěných doplňků je z přírodních materiálů s kvalitní povrchovou úpravou (vosk, barva, lak).

Na Vaše přání můžeme opatřit dřevěné výrobky speciálním zátěžovým lakem, který je určen pro extrémně namáhané plochy.

Obklady

Interiérové i exteriérové dřevěné obklady jsou výrazným dekorativním designovým prvkem, ale zejména zvyšují mechanickou odolnost povrchu a tepelnou i zvukovou izolaci. interiérech i exteriérech provádíme obklady stěnstropů a podhledů, kazetové stropní obklady, palubková obložení, deskové stropní obklady, rámová obložení, desková obložení, obklady trámových stropů, stropní obklady z prken apod. Nejčastěji používaným materiálem jsou obkladové palubky různých tvarů a z různých druhů dřeva. Veškeré práce provádíme včetně zaměření, výroby a přípravy, dodávky materiálu, montáže a následných dokončovacích a povrchových úprav jako jsou broušení, lištování, moření, lakování apod.

Dekorační mřížky

Dekorační mřížky jsou vysoce dekorativní a lze je použít jak v exteriéru, tak v interiéru. V exteriéru jimi oživíte jednotvárnou řadu stěn rovných mříží na zahradách či dvorech. Velmi oblíbené jsou jako účelné dělící stěny, které nabízejí více soukromí např. na zahrádkách restaurací, ale i soukromích zahradách, domechchatách apod. Lze jimi vytvořit i zajímavý vstup do jakéhokoliv prostoru, nebo snížit podhledy v příliš vysokých pergolách. Samostatně umístěné mřížky dobře fungují jako podpěra pro květiny, nebo jako ozdobná zástěna oddělující část zahrady nebo zahradního posezení. V interiéru jsou oblíbené pro svoji variabilitu a lze je použít na umístění různých dekorací a květin na stěnách, nebo i v prostoru. Zajímavě působí i jako dělící článek mezi stoly v restauracích a cukrárnách, oblíbené jsou i v zimních zahradáchvýlohách a prodejnách. Na výstavách se používají k zavěšení různých výrobků a zboží apod. Dekorační mříže vyrábíme v mnoha velikostech, variantách tvarů a provedení.